125 | RYBÁŘI
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- starting price: 15 000 CZK
- Summer Stream Auction
Olej na plátně, 43 x 69 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jiroudek.